Contact

* Campurile marcate cu * sunt obligatorii!

Prin completarea adresei de e-mail, numelui prenumelui si telefonului va exprimati acordul ca acestea sa fie incluse in baza de date a ASOCIATIA REPERE - FILIALA BACAU. Scopul stocarii adresei de email, numelui si prenumelui, telefonului este acela de a da curs solicitarii dumneavoastra.

Date de contact centre de engleza Cambridge:

Cambridge Centre ARAD: Precup Simona – TEL: 0736370846 E-MAIL: arad@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre BAIA MARE (MARAMUREȘ): Danciu Eniko - TEL: 0743275725 E-MAIL: baiamare@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre BUCUREȘTI: Sava Alina - TEL: 0752223448 E-MAIL: bucuresti2@cambridgecentre.ro

                                                     Lazăr Laura - TEL: 0743275718 E-MAIL: bucuresti1@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre BACĂU: Filimon Andreea – TEL: 0756114280 E-MAIL: bacau@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre BRĂILA: Porojan Gianina – TEL: 0730112137 E-MAIL: braila@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre BRAȘOV: Ciocan Larisa – TEL: 0736371478 E-MAIL: brasov@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre BOTOȘANI: Seplecan Beatrice - TEL: 0756114278 E-MAIL: botosani@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre BUZĂU: Byrne Cristina - TEL: 0751070200 E-MAIL: buzau@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre CLUJ: Mărincean Leonardo - TEL: 0752223449 E-MAIL: cluj@cambridgecentre.ro 

Cambridge Centre CONSTANȚA: Dumitrache Claudia - TEL: 0730112138 E-MAIL: constanta@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre CRAIOVA: Mustățea Viorica - TEL: 0736371902 E-MAIL: craiova@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre FOCȘANI: Avram Mihaela - TEL: 0740199642 E-MAIL: focsani@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre GALAȚI: Porojan Gianina – TEL: 0730112137 E-MAIL: galati@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre IAȘI: Curduban Ioana - TEL: 0743104010 E-MAIL: iasi@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre ROMAN: Vasiliu Simona – TEL: 0730112135 E-MAIL: roman@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre SATU MARE: Danciu Eniko - TEL: 0743275725 E-MAIL: satumare@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre SIBIU: Soceanu Ramona – TEL: 0756114284 E-MAIL: sibiu@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre SUCEAVA: Gheorghe Mihaela – TEL: 0736371477 E-MAIL: suceava@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre ORADEA: Miclea Melania – TEL: 0736367705 E-MAIL: oradea1@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre PIATRA-NEAMȚ: Horciu Nicoleta – TEL: 0756114277 E-MAIL: neamt@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre PITEȘTI: Gențiana Lovasz - TEL: 0742398060 E-MAIL: pitesti@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre PLOIEȘTI: Zamfir Adina - TEL: 0743275740 E-MAIL: ploiesti@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre TÂRGU MUREȘ: Tamaș Cornelia - TEL: 0756138899 E-MAIL: mures@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre TIMIȘOARA: Moldovan Monica - TEL: 0756138896 E-MAIL: timisoara@cambridgecentre.ro

Cambridge Centre TULCEA: Porojan Gianina – TEL: 0730112137 E-MAIL: tulcea@cambridgecentre.ro

 

Conturi Facebook:

Baia Mare https://www.facebook.com/cambridgecentrebaiamare/ 

Brasov https://www.facebook.com/CambridgeCentreBrasov/  

Cluj https://www.facebook.com/CambridgeCluj/

Arad https://www.facebook.com/Cambridge-Centre-Arad-261995684296857/

Bacau https://www.facebook.com/Cambridge-Centre-Bac%C4%83u-122302525093202/

Bucuresti https://www.facebook.com/Cambridge-Centre-Bucure%C8%99ti-246136139240032/

Iasi https://www.facebook.com/cambridgecentreiasi/

Oradea https://www.facebook.com/cambridge.oradea/

Suceava https://www.facebook.com/cambridgecentresuceava

Arges/Pitesti https://www.facebook.com/cambridgecentrepitesti/

Maramures/Baia Mare https://www.facebook.com/cambridgecentrebaiamare/

Pahova/Ploiesti https://www.facebook.com/cambridgecentreploiesti/

Timisoara https://www.facebook.com/cambridgecentretimisoara

Dolj/Craiova https://www.facebook.com/Cambridge-Centre-Craiova-108647500600068/

Mures https://www.facebook.com/Cambridge-Centre-Targu-Mures-1325361337601305/

Satu Mare https://www.facebook.com/Cambridge-Centre-Satu-Mare-113694676678719/

Tulcea https://www.facebook.com/Cambridge-Centre-Tulcea-109307327433872/

Braila https://www.facebook.com/Cambridge-Centre-Br%C4%83ila-1441209379260143/

Buzau https://www.facebook.com/cambridgecentrebuzau/

Galati https://www.facebook.com/cambridge.galati/ 

Neamt https://www.facebook.com/CentrulCambridgeNeamt/

Sibiu https://www.facebook.com/cambridgecentresibiu/

Vrancea/Focsani https://www.facebook.com/CentrulCambridgeFocsani/

Botosani https://www.facebook.com/Cambridge-Centre-Boto%C8%99ani-737116899817986/

 

EDUARD ISAILĂ - Director of Studies CAMBRIDGE CENTRE

Tel.: +40758 818 888.

E-mail: consultantcambridge@yahoo.com

 

NADIA ISĂILĂ - Președinte "Asociația REPERE"

Tel.: +40744 543 733.